Ford Ranger | Çetaş Otomotiv

Ford Ranger

149.800 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

YENİ FORD RANGER

Ford Ranger, her yere gidebilen ve her işi yapabilen bir pick-up araç olarak saygınlık kazandı.

Yeni Ranger tasarım, performans ve teknoloji geliştirmesi ile bu saygınlığı daha da artırıyor.

Kanıtlanmış kullanım kolaylığı ve sürüş keyfi özelliği olağanüstü performans ve yakıt verimliliği, bir dizi harika teknoloji ve gelişmiş tasarım ile bütünleşiyor.

Sağlam ve Fonksiyonel

3.500 kg'a* varan çekme kapasitesi ve 800 mm derinliğe kadar suda ilerleme kabiliyeti ile Yeni Ranger kendinden beklenenden çok daha fazlasını sunuyor.

Yeni Ranger, her gün, en sert çevre şartlarında kullanabileceğiniz, en zor işlerde güvenebileceğiniz ve olağanüstü bir sürüş deneyimi sunma konusunda sizi yanıltmayacak bir araçtır.

* 160 PS/200 PS 4x4'ler ile yüksek çekiş oranına sahip ve frenli römork çekme değeridir.

Akıllı Teknolojiler

8” renkliekrana sahip Ford SYNC 2ile ses ve dokunma kontrolü teknolojisi. Geri görüş kamerası, ön ve arka park sensörlerizaten üstün özelliklere sahip araçta bulunan dikkate değer yeni özellikler.

Motor ve şanzıman iyileştirmeleri ile yeni Elektrikli Direksiyon Destek Sistemi, üstün yakıt ekonomisine ve CO2emisyonuna(6.8L/100 km / 177 g/km)katkıda bulunarakYeni Ranger'ı iş ve özel hayatınız için ideal bir seçim haline getirmektedir.

Dış Tasarım

Dış Tasarım: Amacına Uygun Tasarım

Şık ama dayanıklı. Cesur ama gelişmiş. Amaca yönelik ama etkileyici.

Yeni Ranger'ın dış tasarımı hem pratiklik hem de inanılmaz yol hakimiyeti sunmak için tasarım ve işlevselliği bir araya getirir.

İç Tasarım: Vakit Geçirmekten Hoşlanacağınız Bir Kabin

Akıllı tasarımı, Yeni Ranger'ın iç alanının keyifli ve rahatlayıcı olmasını sağlar, böylece sürücüler ve yolcular geniş iç hacmin verdiği ferahlığı yaşayabilir.

görsel

Jant Seçenekleri

Her Yola Uygun Tasarlanmış ve Her Araziye Uygun Yapılmış Jantlar

Özel üretilmiş alternatif jant tasarımları çelik ve alaşımlı jant seçeneklerini içerir.

görsel

Renk Seçenekleri

Renk Seçenekleri: Her Renkte Göz Alıcı

On özgün ve modern dış gövde rengi serisinden birini seçin.

Döşeme Seçenekleri

Döşeme Seçenekleri: Dayanıklı ve Pratik

Bir otomobilden bekleyeceğiniz konfor ve stil, bir pickup araçtan isteyeceğiniz dayanıklılık ve pratiklikle birleşti.

Tamamı dayanıklı kumaşlarla hazırlanan modern iç tasarım döşeme seçenekleri, aracınızın temiz ve akıllı kalmasını kolaylaştırır.

Sürüş Deneyimi: Güçlü, Sağlam ve Akıllı

Ford Ranger, sınıfının en sağlam pick-up araçlarından biri, yeni teknolojik özellikleri ile aynı zamanda en akıllı araçlarından biri.

Sesinizle kontrol edebileceğiniz teknoloji: SYNC

Ford SYNC 2ile müziğinizi, telefonunuzu ve klimanızı basit ve sezgisel sesli komutları kullanarak veya 8" renkli dokunmatik ekran yoluyla kontrol edebilirsiniz.

Ford SYNCsisteminin en önemli özelliklerinden biri de Acil Durum Yardımı'dır. Bir kaza anında hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji sizin için otomatik olarak Acil Durum Yardım hizmetini arayabilir. İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabilir ya da servisle görüşebilirsiniz. Konuşamayacak durumda olsanız bile sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri servise iletecektir.*

*Ford SYNC Acil Durum Yardımı, 30'dan fazla Avrupa ülkesinde kullanılabilmektedir Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da bir çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer. Metin işlevi ve Ford SYNC Acil Durum Yardımı özelliği tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir.

Her araziye uygun seçilebilir çekiş gücü: 4x2 (2H), 4x4 (4H ve 4L)

Normal sürüş için 4x2 (2H) , kötü yüzeylerde ve çamurlu parkurlarda 4x4 Ağır Devir Takviyesi (4H) ve gerçekten zorlu arazi koşulları için 4x4 Düşük Devir Takviyesi (4L) .
Elektronik bir sistem olan ESOF sayesinde, seyir halindeyken 4x2 ve 4x4 Ağır Devir Takviyesi arasında geçiş yapılabiliyor.

Hayatınızı Kolaylaştıran Özellikler

Daha kolay park edebilmenize ve geri manevra yapabilmenize yardımcı olan sistemlerden, sizi bilgilendiren, gideceğiniz yere ulaşmanıza ve sizi sıcak tutmaya yardımcı olan özelliklere kadar...

Yeni Ranger'da her olağanüstü teknoloji, bir gerçek yaşam amacına hizmet eder.

SYNC 2

Ford SYNC 2ile müziğinizi, telefonunuzu ve klimanızı, basit, sezgisel sesli komutları kullanarak veya 8 inç renkli dokunmatik ekran yoluyla kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Radyo, CD çalar, USB bağlantısı veBluetooth ses aktarımıyoluyla sesli eğlence sisteminin keyfini çıkarın.

Aracınızın arkasını görebilme yeteneğiyle daha kolay geri vites

Bariyerler, variller, alçak duvarlar... Geri görüş kamerası , geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer ve aracınızın arkasında duran her şeyi gösterge panelindeki yerleşik 8" ekranda* gösterir. Sistem, en dar alanlara bile zahmetsizce park etmenizi sağlamak için sanal çizgilerle size yardımcı olur.

*Ford SYNC 2 özelliğine de sahip araçlarda.

Park etme stresini ortadan kaldıran sensörler

Park mesafe sensörleri , aracınızın ön ya da arkasındaki engeller ile aradaki uzaklığı değerlendirmenize yardımcı olur. Sensörler herhangi bir nesnenin varlığını algıladığında, nesneye yaklaştıkça yükselen sesli bir uyarı verilir.

Önemli seyahat bilgileri

Aracınızdaki yol bilgisayarı kat ettiğiniz mesafe, yakıt tüketimi, hız ve dış ortam sıcaklığı gibi önemli bilgiler ve rakamları verir. Ayrıca, aracınızın deposundaki yakıtla daha ne kadar yol kat edilebileceğini yaklaşık olarak gösteren bir gösterge de bulunur. Bu özellik uzun yolculuklarda veya uzak yerlere seyahat edecekseniz gerçekten faydalı olabilir.

İdeal sıcaklığı korur

Çift Bölgeli Otomatik Isı Kontrolü ile aracınızın sürücü ve yolcu bölümlerindeki sıcaklığı ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu özellik sayesinde Yeni Ranger 'ınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksız hale gelir, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmeyecektir.Ford Kolay Yakıt Sistemi'nin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Otomatik olarak yağmura uyum sağlayan silecekler

Aracınızın yağmur sensörlü silecekleri için altı seviyeden birini seçtiğinizde, yağışlı havada otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Silecekler aynı zamanda yağış miktarına dayalı olarak kendi hızlarını ayarlar.

Kullanışlı Eşya Bölmesi

Yeni Ford Ranger , çok sayıdaki kullanışlı eşya bölmeleriyle aracınızın içinin düzenli olması konusunda size yardımcı oluyor. Size sunulan uzun orta konsola ait bölmelerde yiyecek saklamaya uygun gözler ile bardak ve şişe tutucular, küçük objeler için bölmeler ve cep telefonunuzu koyabileceğiniz bir alan bulunur. Bunlara ek olarak klima sistemiyle soğutulan eşya bölmeside size yardımcı olan en önemli özelliklerden biridir. Kullanışlı torpido gözü, birçok eşyanızı koyabileceğiniz kullanışlı bir kapalı alan yaratır. Ayrıca aracın içinde kabinin farklı yerlerinde pek çok eşya bölmesi yer alır.

Gelişmiş Motor Teknolojisiyle Gücü Artırın

Aracın seçilebilir 4WD – 4x4 sistemiyle çalışacak şekilde tasarlanan ve geliştirilen üstün motorlar, performans, verimlilik, güç ve güç sunar.

Daha güçlü ve daha ekonomik dizel motorlar

Performansını, gücünü ve güvenilirliğini sahada kanıtlayan 2.2L TDCi Duratorq dizel motor ek güç ve ekonomi sunacak şekilde geliştirilmiştir.

6 ileri vitesli manuel şanzımanlı veya 6 ileri vitesli otomatik şanzımanlı 160PS.

Daha fazla güce mi ihtiyacınız var? O halde 200 PS ve 470 Nm torklu 3.2L TDCi Duratorq dizel seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Etkileyici yakıt ekonomisi ve düşük emisyonlar 6,8L/100 km ve 177 g/km CO2 emisyonlarla (6 ileri vitesli manuel şanzımanlı ve 3,15 FDR'li 160PS 4x2) sağlanır.

Manuel veya otomatik şanzıman

İki farklı şanzıman seçeneği mevcuttur. Hassas bir şekilde vites değiştirilebilmesini sağlayan 6 ileri vitesli manuel şanzıman ve dikkatli bir şekilde ayarlanan vites değiştirme noktalarına sahip, sorunsuz 6 ileri vitesli otomatik şanzıman .

Gelişmiş Güvenlik ve Koruma

Yeni Ranger'da bulunan geliştirilmiş güvenlik sistemi, standart sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları ve sürücü diz hava yastığı gibi güven verici korumayla birlikte sunulmaktadır. 

Gelişmiş Elektronik Denge Kontrol sistemi aracınızı kontrol etmenize yardımcı olur. En ileri teknolojiye sahip alarm sistemi aracınızı hırsızlığa karşı korur.

Ford SYNC 2 ve Acil Durum Yardımı

Ford SYNC 2sisteminin önemli özelliklerinden biri, Acil Durum Yardımı' dır*. Hayat kurtarabilecek bu özellik, acil durum aramasında bulunmanız için size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır ve kendi dilinizde, acil yardım servislerine aracınızın konumu hakkında bilgi verebilir.

İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabilir ya da servisle görüşebilirsiniz. Konuşamayacak durumda olsanız bile, sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri servise iletecektir.

* Ford Acil Durum Yardımı sistemi, 30'dan fazla Avrupa ülkesinde kullanılmaktadır. Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da bir çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer. Metin işlevi ve Acil Yardım özelliği tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir.

Römork Savrulma Kontrol Sistemi

Römork Savrulma Kontrol Sitemi , römorkun gezinmesi veya savrulmasını algılar ve sorunun giderilmesine yardımcı olmak amacıyla hızı düşürerek, daha kontrollü çekiş sağlar. Sistem, motor torkunu azaltarak ve tekerleklerdeki fren basıncını kademe kademe artırarak aracı yavaşlatır.

Eğim İniş Kontrol Sistemi

Eğim İniş Kontrol Sistemi , frene veya gaz pedallarına dokunmanızı bile gerektirmeden, arazi koşullarında yokuş iniş hızınızı düzenleyecek şekilde tasarlanmıştır ve hem ileri hem de geri viteslerde çalışır.

Lastik Basıncı Görüntüleme Sistemi

Lastik basıncının her zaman doğru düzeyde kalması önemlidir; doğru lastik basıncı yakıt tasarrufuna yardımcı olur, lastiklerinizi korur ve güvenliğinizi sağlar. Bunun için sensörler her tekerleği ayrı ayrı izler, sorun olması durumunda sizi uyarır. Bu uyarı sayesinde aracınızı durdurup lastiklerinizi kontrol edebilir, gerektiğinde şişirir ya da değiştirebilirsiniz.

Elektronik Denge Programı (ESP)

Elektronik Denge Programı (ESP) , aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seçtiğiniz seyir çizgisindeki sapmaları (patinaj gibi) algılar ve aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir. Aracın kontrolünü korumanıza yardımcı olmak üzere geliştirilen sistem, acil bir durumda durma mesafelerinin kısaltılmasına da yardımcı olabilir.

Devrilme Kontrol Sistemi

Devrilme Kontrol Sistemi , aracı izler ve devrilmeye yol açabilecek tehlikeli seyir koşullarını saptar. Sistem gerekli durumlarda müdahale edip, hızı kontrol altına almak ve dengeyi sağlamak için Elektronik Denge Kontrolünü devreye sokar.

Yokuş Kalkış Destek Sistemi

Yokuş Kalkış Destek Sistemi , yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar.

Çekiş Kontrol Sistemi (TCS)

Gelişmiş bir Çekiş Kontrol Sistemi (TCS) , tekerleklerin gereksiz patinaj yapmasını engeller ve ihtiyacınız olduğunda en iyi kavrama gücü, performans ve dengeyi sağlar. Sistem, aracınız hızlanır ya da yavaşlarken mümkün olan en iyi kavrama ve yol tutuş gücünü sağlamak amacıyla her tekerleğin gücünü sürekli olarak izler ve ayrı ayrı ayarlar.

Tam Anlamıyla Bir Pick-Up

Size güvenebileceğiniz bir araç sunmak için Yeni Ranger'ın olabilecek en zorlu koşullar altında, en caydırıcı ortamlarda, aşırı soğuk ve sıcak koşullar altında, dünyanın en çetin arazilerinde test edildi.

Belirlediğiniz tüm görev ve zorlukların üstesinden gelecek şekilde tasarlanan bu pick-up, işinin uzmanıdır.

Etkileyici çekme gücü

3500 kg çekme kapasitesi * ile en büyük görev ve zorlulukların üstesinden gelebilir, en büyük ve ağır yükleri çekebilirsiniz.

** 160 PS/200 PS 4x4'ler ile tek dingilli ve frenli römork çekme.

Rahatlıkla suda ilerler

Yeni Ranger , diğer araçların gitmeye korktuğu yerlere gider. Aslında, 800 mm* 'lik sudan geçme yüksekliği ile hem kuru arazide hem de sudan geçerken kendini kanıtlar.

*En fazla 7 km/sa sabit hızda.

Kilitlenebilir pickup kasası

Yeni Ranger 'ın yük bölmesi, işinizle ilgili tüm aletlerinizi ya da hafta sonunda çıktığınız kamp gezisinde ihtiyacınız olan her şeyi taşıyacak kapasiteye sahiptir. Ayrıca yükünüzün güvenliğini sağlayan, tümü DIN uyumlu bazı özellikler de sunmaktadır. Güvenliğinizi ve iç rahatlığınızı sağlamak için bagaj kapağı manuel olarak kilitlenip açılabilmektedir.

İhtiyacınız olan yerlerde elektrik bağlantı noktaları

Zekice düşünülmüş ek dokunuşlar, işinize kullanışlı destek sağlar. Bir 230 V güç girişi , yoldayken telefonunuzu, tabletinizi veya şarj edilebilir iş aletinizi şarj etmeniz gerektiğinde paha biçilmez yardım sağlar.

Gerçek Bir Pick-Up/Pikap

İş arkadaşlarınız, aileniz, arkadaşlarınız… Yeni Ranger, iki farklı seri seçimi sunarak sevdiklerinize geniş alan sunar.

Her zamanki kadar geniş, ancak her zamankinden daha fazla donanımıyla, siz ve yolcularınız konforlu ve tarzınızdan ödün vermeyen seyahat deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çift Kabin

Ranger'ın Çift Kabin tipinde (Pick-Up/Pikap) , tam ölçülerde dört kapı bulunuyor. İç hacimde beş yolcu için ferah, binek araçlar kadar rahat bir ortam, büyük kapılar sayesinde arka koltukta oturan yolcuların kolayca inip binmesi sağlanıyor. Çift Kabin tipi ayrıca sınıfında en iyi bacak mesafesine sahiptir.

• Beş yolcuya kadar koltuğu bulunan dört kapılı kabin tipi.
• 1258 kg maksimum brüt taşıma kapasitesi**

*Brüt Yük Kapasitesi, seçilen modele ve piyasada bulunabilirlik durumuna bağlıdır.

KARŞILAŞTIRMA

Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
Lastik Ebatları
:
Arka Lastik Boyutları
:
Ön Lastik Boyutları
:
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Lastik Basınç Sensörü
:
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
LED Gündüz Farları
:
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Lastik Tamir Kiti
:
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Perde Hava Yastıkları
:
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
Şerit Takip Sistemi
:
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
Cruise Control
:
Adaptif Cruise Control
:
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
6 LED Gündüz Farları
:
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Sürücü Hava Yastığı
:
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
Gündüz Farları
:
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
Vites Değiştirme Göstergesi
:
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
Arka Sis Farları
:
ESP
:
3. Stop Lambası
:
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
Ön Kol Dayama
:
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Manuel Klima
:
Elektronik Klima
:
Merkezi Kilit
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Elektrikli Arka Camlar
:
Elektrikli Ön Camlar
:
Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
:
Ön Sis Farları
:
Arka Park Sensörü
:
Geri Görüş Kamerası
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Deri Direksiyon
:
4Control Sistemi
:
Deri Döşeme
:
Kumaş Döşeme
:
Elektrikli Park Freni
:
Multi-Sense Sistemi
:
Head Up Display
:
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Arka Kol Dayama
:
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
Multisense Sistemi
:
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Hidrolik Direksiyon
:
Manuel Arka Camlar
:
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
Arka Koltuk Aydınlatma
:
Bagaj Filesi
:
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
12V Priz
:
Türkiye Haritası
:
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
Radyo MP3 - 4x20 W
:
Radyo MP3 - 2x20 W
:
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Navigasyon ve Harita
:
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
Online Servis Paketi
:
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
7'' Dokunmatik Ekran
:
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
4,2'' Ekran
:
Yol Bilgisayarı
:
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Sinyalli Yan Aynalar
:
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
Stepne
:
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
Karartılmış Camlar
:
Elektronik Amortisör
:
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
16" Alüminyum Jant
:
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
Dış Kapı Çıtaları
:
Tavan Barları
:
Gövde Rengi Tamponlar
:
Siyah Dış Kapı Kolları
:
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
Gri Renk Tamponlar
:
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
Arka Cam Silecekleri
:
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
15" Alüminyum Jantlar
:
15” Nepta Alüminyum Jant
:
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
15" Sac Jantlar
:
Stop & Start
:
Eco Mode
:
Partikül Filtresi
:
Bagaj Gizleme Pandizotu
:
Açılabilir Bagaj Yan Camları
:
Krom Renk İç Kapı Kolları
:
3.Koltuk Sırasında Saklama Bölümü
:
Polen Filtresi
:
Tavan Rafı
:
Bagaj Halısı
:
loading
Lütfen Bekleyin...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar